Outdoor Wooden Beach Sling Chair XH-X006

Përshkrim i shkurtër:

Name:Outdoor Wooden Beach Sling Chair Item No.:XH-X006 Design:Usually use our curent design,but if you have your own design and size we also can make it. Material:Natural Solid Black walnut,Sapele,Rubber wood, Beech wood,Africa teakwood Handle:POF wrape.and export carton Size:128x58x4.2cm Logo:We can print your logo on Fabric Package:5 layers export quality of cardboard master cartons Color:Natural wood color, paint food grade varnish or brush Oil   ★ Enjoy your leisure time with our...


 • FOB Çmimi: US $ 1- $ 20 / copë
 • Folding Size :: 128x58x4.2cm
 • Moq :: 1000pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

  A9C20LC)K514)Z~UZQ}IU[N

  Name:Outdoor Wooden Beach Sling Chair

  • Item No.:XH-X006
  • Design:Usually use our curent design,but if you have your own design and size we also can make it.
  • Material:Natural Solid Black walnut,Sapele,Rubber wood, Beech wood,Africa teakwood
  • Handle:POF wrape.and export carton
  • Size:128x58x4.2cm
  • Logo:We can print your logo on Fabric
  • Package:5 layers export quality of cardboard master cartons
  • Color:Natural wood color, paint food grade varnish or brush Oil

   

  ★ Enjoy your leisure time with our comfortable beach chair! The reclining chair    will make a great addition to your garden, patio, and balcony. Being foldable and lightweight, it’s also perfect for beach and campsite!

  ★ Our camping chair consists of a sturdy wooden frame and high-quality weather resistant seat.

  ★ Besides that, the beach seat can be adjusted in 3 reclining settings for optimal comfort.

  ★ The outdoor lounge chair can be folded for easy transport and storage when not in use.

  _S7A3148

  _S7A3156

  折叠尺寸4.2

  明细1

  明细2

  同类产品5

  同类产品6

  bbb

  实景5

  实景7

  生产

   

  FAQ:

  Q: A jeni një fabrikë apo tregtimit Company?
  A: Ne jemi një fabrikë profesional. Fabrika jonë ndodhet në Provinca Zhejiang, Kinë.

  Q: A mund të marr mostra?
  A: Po, ju do të duhet të paguajnë koston mostër dhe koston e ofrimit të, por kostoja mostër mund refound pasi ju vendosni porosinë ..

  Q: A pranojnë urdhërat OEM?
  A: Po, ne bëjmë.

  Q: Çfarë është moq juaj (Order Sasia minimale)?
  A: MOQ ynë është 500sets / ngjyra si zakonisht.

  Q: Si mund të sigurojë cilësinë?
  A: Ne kemi inspektor specialist për të kontrolluar cilësinë, ata kontrolloni çdo hap nga lëndë të parë të bagazheve valixhe përfunduar një nga një për t'u siguruar në cilësi të mirë.

  Q: A mund të pranoni logo përshtatur?
  A: Sigurisht, Custom logo mund të bëhet me shtypjen silkscreen, shtypjen e transferimit të ngrohjes, patch gome dhe pjatë metalike


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products